Kupowanie wygodnych butów przez internet

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znalezienie wygodnego obuwia, kiedy szuka się go przez internet, nie jest trudniejsze niż przy zakupie w stacjonarnym sklepie. Z reguły ma się swoje ulubione modele, jakie uważa za najwygodniejsze. Dla jednej kobiety mogą to być botki na niewielkim obcasie, dla innej np. trapery czy jeszcze inny model. Patrząc jednak na wybór butów w sklepach online, można w dwóch sprawach popełnić błąd. Warto je znać, a zakup powinien być udany.

Podstawą tego, by obuwie było wygodne, jest jego właściwy rozmiar. W sklepie tradycyjnym z reguły po tym, jak sięgnie się po wybrany but, to jeszcze się go mierzy. Wiadomo bowiem, że mogą być pewne różnice w numeracji. W sklepie internetowym natomiast często sięga się od razu po ten rozmiar, jaki z reguły się nosi. Niekoniecznie jednak ten musi być odpowiedni. Właściwy rozmiar trzeba wybrać sugerując się rozmiarem wkładki. Może się też zdarzyć, że obuwie damskie z niższej numeracji będzie odrobinę za małe, natomiast to większe odrobinę za duże. W przypadku zabudowanych butów, jak botki, trapery i podobne, najlepiej wybrać te ciut większe.

Drugi obszar, gdzie można popełnić błąd, to niewłaściwy wybór obcasów. Może być tak, że choć zazwyczaj chodzi się w butach na niskim obcasie, nagle zafascynują te na wysokim słupku. Dobór odpowiedniej wysokości obcasów ma kluczowe znaczenie dla wygody obuwia. Najlepiej nie wybierać takich, które są sporo wyższe niż noszone obecnie. Co z tego, że będą wspaniałe, jak źle się będzie w nich chodzić? Jako wygodne buty na co dzień się nie sprawdzą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*