Najlepsze deskorolki.

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Deskorolka to proste urządzenie podnoszące adrenalinę użytkownika. Swego czasu wiodły prym w Stanach Zjednoczonych (słynny Tony Hawk). Rozmaite ewolucje to jednak zadanie dla najbardziej zaawansowanych użytkowników. Jazdę na popularnej desce, może tymczasem przeżyć każdy.

Najlepsze deskorolki dla początkujących

Longboardy fishe to dla wielu wydłużona deskorolka. Służą jednak głównie do jazdy (bez wykonywania powietrznych ewolucji). Deski tego typu, znane są od kilkudziesięciu lat. Jazdę na longboardach, zaleca się miłośnikom snowboardu czy też nart.

Deskorolki tego typu, są stabilniejsze. Charakteryzuje je również większa rozwijana prędkość. Problemem dla początkujących, okaże się hamowanie. Mogą oni jednak skorzystać z rozwiązań z hamulcem. Te nadadzą się przede wszystkim do rekreacyjnej jazdy.

Fiszki to kolejna z propozycji.Są to krótkie deski do jeżdżenia, charakteryzują się przyzwoitą zwrotnością. Nieźle radzą sobie z wybojami, zatem złośliwi widzą potencjał shortboardów (inna nazwa) w odniesieniu do polskich chodników.

Dużą zaletą fiszek, jest ich rozmiar. Swobodnie może zmieścić się w plecaku. Dla wielu osób, to alternatywne źródło transportu przy umiarkowanych trasach.

Czy z początku warto inwestować?

Wybór pierwszej deskorolki bywa kłopotliwy. Ze względu na stosunkowo duży rynek, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. W wypadku wątpliwości, warto skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych użytkowników. Jazda na deskorolce bywa niezwykle przyjemna. Nie przypadnie jednak do gustu każdemu. Tego doświadczenia trzeba po prostu spróbować na własnej skórze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*