Torebka – postawić na uniwersalną barwę czy wyrazisty kolor?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Torebki należą do najchętniej i najczęściej kupowanych dodatków przez płeć piękną. Kobiety dobierają je do różnorodnych stylizacji odzieżowych, podkreślając ich charakter i urok. Mężczyźni zarzucają często kobietom ich rozrzutność w kupowaniu torebek, jednak panie bronią się, że jedna uniwersalna torebka nie będzie pasować do wszystkich zestawów odzieżowych, jakie noszą. Kobiety często wybierają kolorowe i zgodne z aktualnymi trendami modowymi torebki, by zawsze prezentować się oryginalnie i zachwycająco.

Kolor torebki sposobem na ożywienie stylizacji

Kobiety noszące kolorowe torebki znacznie korzystniej wyglądają aniżeli te wybierające szare i brązowe ich odcienie. Zielona torebka połączona ze stonowanym żakietem czy sukienką bardzo ładnie je ożywia, dodając im wyrazu i charakteru. Przepięknie komponuje się ten odcień torebki ze słonecznymi ubraniami wiosennoletnimi. Wesoły i szalenie twarzowy kolor żółty bardzo wdzięcznie prezentuje się zestawiony z zieloną torebką i butami, tworząc bardzo modny i dziewczęcy zestaw przeznaczony na ciepłe dni wiosenne i letnie.

Do casualowych stylizacji, panie często dobierają kolorowe dodatki, które wdzięcznie je uzupełniają, nadając modnego designu. Jednak na większe okazje i wieczorowe wyjścia, złota torebka staje się wręcz obowiązkowym elementem wystroju, bo jak żadna inna idealnie łączy się z większością eleganckich kreacji, znakomicie akcentując ich wytworny charakter. Taka torebka świetnie będzie wyglądać zarówno w otoczeniu klasycznego garnituru kobiecego, jak i zmysłowej sukienki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*