Styl industrialny, czyli jaki?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stylów, w których można urządzać wnętrza domów i mieszkań jest bardzo dużo. Dziś skupimy się na jednym z nich – industrialnym. Sprawdzimy na czym polega, jakie elementy mogą wchodzić w jego skład, oraz kiedy warto go wybrać. Dowiemy się także gdzie można zakupić industrialne meble w dużych miastach.

Przestronność i siermiężność

Gdy spojrzymy na zdjęcia wnętrz urządzonych w stylu industrialnym, zauważymy że są one mocno nacechowane elementami przemysłowymi. Podobnie jak w hali produkcyjnej będziemy mieli duże okna, oświetlenie w postaci masywnych lamp sufitowych, a wszystkie przedmioty powinny posiadać mocno zaznaczone krawędzie. Bardzo ważne jest też zachowanie dużej ilości wolnej przestrzeni w pomieszczeniu, dlatego industrialne meble zajmują zazwyczaj mało miejsca. Ogólnie w pokojach musi panować pewna siermiężność, co wielu osobom bardzo się podoba. Stąd styl czerpiący garściami z przemysłu ma coraz większe rzesze odbiorców.

W poszukiwaniu mebli

Być może nie w każdym sklepie znajdziemy meble odpowiednie dla wybranego przez nas stylu. Nie oznacza to jednak, że musimy się poddawać i wybierać coś innego, co nie będzie się nam do końca podobało. W dużych miastach bez problemu znajdziemy punkty, które sprzedadzą nam industrialne wyposażenie wnętrz. Wystarczy znaleźć dobry salon meblowy Białystok ma ich przynajmniej kilka. Jeśli mieszkamy poza miastem, możemy zamówić transport bezpośrednio do naszego domu. Warto jednak wcześniej osobiście odwiedzić sklep, by na moc na własne oczy wybrać komplet mebli, który będzie się nam najbardziej podobał.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*