Top 3 mebli do dużego salonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie jest łatwo odpowiednio zagospodarować duży salon. Można się pokusić o stwierdzenie, że łatwiej urządzić mały. Są jednak meble, które zawsze się sprawdzą w tego typu pomieszczeniach i dokładnie w takie warto zainwestować.

Narożniki

Można o nich mówić godzinami. Mają rozmaite kolory, wzory, rozmiary, rozkładane mogą też służyć do spania, co rozwiązuje problem nocowania gości, jeśli brak w domu pokoju gościnnego. Dobrym wyborem będą narożniki tapicerowane, ponieważ wyglądają bardzo reprezentacyjnie, a także nie niszczą się szybko. Istnieje możliwość dodania im jeszcze więcej uroku poprzez wybór odpowiednich poduszek dekoracyjnych.

Fotele

Są nieodzownymi elementami każdego eleganckiego salonu. Ciężko sobie wyobrazić wypoczynek bez nich, gdyż poza walorami estetycznymi są szalenie wygodne. Warto wziąć pod lupę fotele uszak, gdyż ich oryginalny wygląd skupi na sobie z pewnością zachwycony wzrok gości i doda klasy całemu pomieszczeniu. Ponadto, można zamówić model bujany, co jeszcze bardziej zwiększy komfort użytkowania oraz na pewno spodoba się dzieciom.

Komody

Stanowią bardzo ważną część salonu, gdyż można przechowywać w nich rozmaite rzeczy, a przez to lepiej dbać o porządek w pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane nadadzą wyjątkowego stylu, można na nich również postawić dekoracyjne figurki, stroiki, czy też wazony ze świeżymi kwiatami. Właściciela w tym przypadku ogranicza już tylko wyobraźnia. Szczególnie eleganckie wrażenie robią modele ze zdobionymi uchwytami w nieco barokowym stylu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*