Na jakie kwestie zwrócić uwagę, przygotowując zaproszenia na ślub?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia ślubne są jedną z najważniejszych części planowania ślubu. Są pierwszą rzeczą, którą zobaczą Twoi goście i powinny odzwierciedlać Twoją osobowość, styl i przyświecający Tobie motyw przewodni. Oto kilka rzeczy, które warto rozważyć przy wyborze zaproszeń:

Koszt

Koszt zaproszenia jest inny dla każdej pary, ale istnieje wiele czynników, które mogą się sumować i szybko sprawić, że wyda się on znacznie droższy niż chcesz. Możesz zaoszczędzić pieniądze robiąc takie rzeczy jak robienie własnych zaproszeń, adresowanie ich ręcznie lub drukowanie w domu (lub zlecanie drukowania w drukarni).

Motyw przewodni

Wasz motyw przewodni powinien być odzwierciedlony we wszystkich aspektach Waszego ślubu, łącznie z zaproszeniami. Jeśli chcecie mieć nowoczesny wygląd, nie używajcie staromodnej czcionki skryptowej; jeśli chcecie czegoś w stylu vintage lub tradycyjnym, nie używajcie czcionki w stylu edgy.

Personalizacja

Upewnij się, że informacje na zaproszeniach są poprawne i nie zapomnij zawrzeć wszystkich szczegółów, które sprawiają, że twoje wydarzenie jest wyjątkowe – czy to gdzie się odbywa, czy o której godzinie ludzie powinni przybyć do sali weselnej.

Czas i logistyka

Twoje zaproszenie powinno dać gościom wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie podróży i dać im znać, czego mogą się spodziewać w dniu przyjazdu (czy będą musieli zabrać ze sobą cokolwiek lub czy będą nocować w hotelu).

Dobrą podpowiedź mogą stanowić zaproszenia ślubne, które można zamówić m.in. pod adresem sklepu online https://stardust-studio.pl/kategoria-produktu/zaproszenia-slubne/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*