Jak poczuć się kobieco na co dzień?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mimo, że każda kobieta jest piękna i też taką powinna się czuć, na co dzień wiele z pań zapomina o swojej kobiecości, bezskutecznie jej poszukując. Tak naprawdę nie trzeba się za nią rozglądać, bo znajduje się ona wewnątrz kobiety, a jej zadaniem jest ją wydobyć i oswoić. Pomoże w tym dobrze dopasowana do sylwetki stylizacja oraz garść najmodniejszych dodatków.

Złoty środek

Aby czuć się kobieco należy wyważyć ilość zakładanej na siebie biżuterii. Gdy jest jej za mało, ma się poczucie, że czegoś brakuje; natomiast zbyt ciężka i w zbyt duża ilość przytłacza, czasem nawet zakrawa o tandetę. Żadna z wymienionych sytuacji nie buduje pewności siebie, wręcz przeciwnie. Oczywiście nie ma obiektywnych pojęć „za mało”, „za dużo” dla każdej kobiety będzie oznaczało to, co innego, bo każdy sam najlepiej wie, w czym czuje się jak milion dolarów.

Jakie dodatki?

Subtelne złote dodatki, takie jak cienkie bransoletki z różnymi zawieszkami, których przykład można zobaczyć pod adresem http://eliza.pl/10-bransoletki, są świetnym uzupełnieniem casualowych stylizacji, jak i eleganckich wydań. Tak samo uniwersalnym elementem jest zegarek. Nieważne czy na metalowym, czy skórzanym pasku zawsze dodaje klasy, a przez to pewności siebie. Kobiecość można wydobyć za pomocą kolczyków, stawiając na delikatne małe koła lub decydując się na mocniejszy akcent, czyli długie, zwisające kolczyki, które znajdą się w wydaniu dodającym lekkości, jak w przypadku cienkich nitek lub stanowiącym mocny akcent. A i tak najbardziej kobieco każda z pań będzie się czuła, zakładając to. co lubi i w czym dobrze się czuje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*