Jak niewielkim kosztem zmienić wystrój łazienki?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łazienka jest tym pomieszczeniem w mieszkaniu, które chyba najtrudniej jest urządzić. Zazwyczaj pozbawiona jest okna, a jej mała przestrzeń nie daje nam tak wielu możliwości, jak przestronny salon czy słoneczna kuchnia. Łazienka jest ponadto wnętrzem typowo użytkowym i na ogół nie chcemy spędzać w niej zbyt wiele czasu. Mimo wszystko, warto poświęcić część budżetu remontowego także na zmianę wystroju łazienki. Tak, aby i to pomieszczenie wizualnie cieszyło nasze oko. Można to zrobić naprawdę niewielkim kosztem.

Stylowa wanna

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużej łazienki, możemy zaszaleć i wybrać w zasadzie każdy model wanny z obecnych na rynku. Właścicieli mniejszych łazienek ograniczać będzie przestrzeń do zagospodarowania, jednak i oni bez problemu znajdą swoją wymarzoną wannę. Istnieją wanny narożne, wolnostojące czy zabudowane. Możliwości jest co niemiara.

Podobnie jest w przypadku materiału wykonania – tu również mamy wiele opcji. Jeśli nie chcemy wydać fortuny na odnowę łazienki, wybierzmy tanie wanny – są one najczęściej wykonane z emaliowanej stali, która jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Taki model na pewno zostanie z nami na długo.

Niedrogie dodatki

Bardzo dobrym, a zarazem tanim pomysłem na zmianę wystroju łazienki, jest wybór nowych dodatków. Podobnie jak w przypadku wanien, i tutaj mamy duże pole do popisu. Możemy nadać łazience charakter nawet najmniejszymi przedmiotami, jak stylowe haczyki samoprzylepne, które są bardzo tanie. Kolejnym przykładem niech będzie szczotka wc. I ona, poza spełnianiem swojej podstawowej funkcji, może również ładnie się prezentować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*