Czym zajmuje się coach w swojej pracy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kim jest?

Coach to nauczyciel, mentor, konsultant lub przewodnik. Pomaga swojemu klientowi pokonywać problemy, osiągać cele i podejmować lepsze decyzje w życiu.

Czym się zajmuje?

Coaching może być stosowany w każdej dziedzinie życia – od sportu do biznesu, od związków do edukacji, od zdrowia do rozwoju kariery. Coaching wymaga, abyś przed rozpoczęciem współpracy z coachem miał jasne zrozumienie swoich celów. Musisz dokładnie wiedzieć, czego szukasz, zanim wejdziesz w relację coachingową z kimś innym.

Dobry coach zawsze pomoże swojemu klientowi jasno określić jego cele, a następnie pomoże mu je osiągnąć. Wspaniały coach pomoże również swojemu klientowi zobaczyć, jak może on osiągnąć swoje cele samodzielnie, nawet po zakończeniu relacji coachingowej!

Formy spotkań

Coaching może obejmować pracę z pojedynczą osobą lub zespołem. Może odbywać się osobiście lub zdalnie (np. przez e-mail). Jeśli coach pracuje z osobą indywidualną, może mieć kilka sesji w tygodniu lub tylko jedną w miesiącu, w zależności od potrzeb swojego klienta (klientów). Jeśli coach pracuje z zespołem, zależy to od wielkości zespołu i tego, czy jest on zlokalizowany w jednym miejscu, czy też nie.

Jeśli szukasz wsparcia, to coaching Poznań, jest miastem gdzie znajdziesz wielu specjalistów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*