Suknia ślubna – własnego projektu czy z salonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla wszystkich przyszłych Panien Młodych wybór sukni ślubnej na uroczystość weselną to najważniejsza sprawa. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to Panna Młoda ma w tym dniu wyglądać najpiękniej i najokazalej. W związku z tym staje przed wyborem kroju, modelu oraz fasonu sukienki. Kiedy mamy wyobrażenie naszej sukni, pozostaje odpowiedź na pytanie: gdzie ją kupić? Czy bezpośrednio w salonie ślubnym, lokalnym sklepie czy może od podstaw zaprojektować i uszyć?

Zalety kupna sukni w salonie

Wciąż najpopularniejsza opcja to zakup sukni w sklepie. Szeroki dostęp wzorów i modeli sprawia, że mamy możliwość wyboru z setek dostępnych sztuk. Do tego nie musimy się martwić o to, że suknia nie będzie odpowiednia do naszej figury. W większości salonów istnieje możliwość poprawek, a także skrócenia czy zwężenia sukni. Nawet już po zakupie, kiedy przydarzy się nam zmiana w wadze tuż przed ślubem.

Jakie kroje sukien będą modne w nadchodzącym roku?

Wybierając sukienki ślubne, warto sięgać po klasykę. Długie suknie z lekkim wycięciem przy dekolcie zawsze będą w modzie. Coraz popularniejsze stają się modele z odkrytymi plecami, takie jak np. http://boso.nu/tagi/suknie-slubne-odkryte-plecy/.

Taka romantyczna suknia ślubna dodaje uroku i powabu każdej Pannie Młodej. Chętnie sięgamy teraz po to nietypowe modele, takie jak nieco krótsze sukienki, do kolana, lub z większymi wycięciami. Wciąż modne są modele koronkowe, oraz suknie szyfonowe.

Wybierając suknię na ślub warto kierować się modą ale także własnym gustem i potrzebami. W razie potrzeby doświadczeni sprzedawcy w salonach ślubnych doradzą i pomogą w wyborze kreacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*