Czy można uatrakcyjnić gadżety do biura?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biurowe akcesoria można urozmaicić.Wystarczy nie kupować ciągle tych samych przedmiotów, a poszukać w internecie czegoś nowego. Pendrive to gadżet znany chyba we wszystkich firmach. Różne warianty jego wyglądu sprawiają, że możemy bawić się designem.

Mini pendrive jest mniejszy od standardowego, przy zachowaniu tej samej pojemności. Będzie więc dobrze pasował do niewielkich laptopów. Jego małe wymiary sprawiają, że jest o wiele łatwiejszy do przenoszenia w torebce, czy po prostu przechowywania w szufladzie.

Inne popularne formy tych gadżetów to pendrive reklamowy z nadrukiem. Sprawdzają się one nie tylko w promocji firm, ale też w ich codziennej pracy. Pamięć USB możemy również urozmaicić nadrukowując zabawną sentencję, bądź też treści motywujące naszych pracowników.

Piękne widoki w biurze? To nie problem!

W zależności od tego, czym zajmuje się nasza firma możemy dobierać obrazy znajdujące się na ścianach. Często nawet zwyczajny kalendarz może być dobrym miejscem na to, by ludzie w biurze poczuli się lepiej. Wystarczy zamówić do biura kalendarze z odpowiednimi obrazami. Obiekty marzeń takie jak piękne samochody, wielkie miasta, czy bajeczne widoki z plaży mogą działać stymulująco na umysł pracowników.

Taki widok z samego rana może skutecznie przypomnieć o tym, w jakim celu codziennie podejmuje się wysiłek podczas pracy. Efekt ten możemy wzmocnić naklejając na ściany fototapety z widokami. To tylko niektóre z przykładów na to, jak uczynić biuro bardziej atrakcyjnym miejscem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*