Za pomocą jakich rozwiązań stworzyć nietuzinkową przestrzeń w naszej łazience?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciekawa aranżacja łazienki to marzenie możliwe do spełnienia. Jakie produkty wybrać, aby była jedyna w swoim rodzaju i nie traciła na oryginalności? Oto propozycja, która zachwyci na lata.

Kształty geometryczne w aranżacji

W aranżacjach łazienek dominują płytki w wielkim formacie. Przy bardzo małej powierzchni, gdzie okładzina z gresu musiałaby stracić na wymiarze lub w przypadku gzymsu, kolumny jednym z lepszych rozwiązań będzie położenie mozaiki. Niewielkie elementy geometryczne na mozaice pomogą zaaranżować nietypowe formy. Drobne prostokąty i koła w różnych kolorach staną się oryginalnym akcentem całego pomysłu.

Forma geometryczna uzupełni zaaranżowane pomieszczenie ciekawą barwą. Delikatne, drobne elementy mozaiki, zostały wykonane na gresie. Jest to niezwykle trwały produkt, a jego zakup to opłacalna inwestycja. 

Wśród kolorów mozaiki, oferowanej np. na witrynie https://dunin.eu/produkt/mr-twig-denim/ klienci mogą zdecydować się na wybór zgodny z obowiązującymi trendami. Obok ciemnego granatu, klasycznej bieli jest też eleganckie złoto, którego powierzchnia matowa stworzy niepowtarzalną aranżację. W połączeniu z inną formą geometryczną czy wzorem to już gotowy nietuzinkowy pomysł na projekt. Odpowiedni wybór mebli oraz armatury pozwoli stworzyć harmonijną całość. Oryginalny pomysł na zaprojektowanie łazienki pozwoli cieszyć się nią przez kolejne lata, pomimo zmieniających się trendów. Warto poznać całą ofertę na mozaiki, które stają się ciekawym akcentem, dodatkiem w zaaranżowanej przestrzeni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*