Z czym łączyć torebki w jasnych kolorach?

Z czym łączyć torebki w jasnych kolorach?

cottonbro/pexels.com

Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobór dodatków jest w stanie zaważyć o wyglądzie całej stylizacji. Mogą one dodać zestawowi ubrań wyrazistości, lub całkowicie pogrzebać wrażenie estetyczne, jakie miało zostać nim wywołane. O ile błędy przy wyborze biżuterii mogą zostać niezauważone, to inaczej wygląda kwestia torebki. Jest ona niezwykle istotnym elementem każdej kobiecej stylizacji.

Barwne torebki podstawą elegancji

Aby wyglądać elegancko, wystarczy podążać za kilkoma podstawowymi zasadami mody. Umiarkowane kolorystycznie stylizacje, łączenie zaledwie dwóch kolorów oraz stawianie na klasyczne fasony ubrań, to gwarancja uniwersalnego, szykownego wyglądu. W dzisiejszych czasach mało kto chce jednak po prostu wyglądać elegancko. Nawet w biznesowym dress codzie można zawrzeć wyróżniające z tłumu elementy mody. Dzięki torebce skórzanej limonkowej, zamiast klasycznej czarnej można ożywić swoją stylizację. Taki dodatek, połączony z odpowiadającymi im kolorystycznie szpilkami oraz klasyczną garsonką, doda każdej kobiecie pewności siebie, nie ujmując jej profesjonalnego wyglądu ani elegancji.

Przełamywanie konwencji także nie jest już uważane za ekstrawagancję. Zestawianie butów i torebki w jednym, choćby wyrazistym kolorze należy nadal do klasycznych trendów modowych. Nieco większej odwagi wymaga np. połączenie szpilek o jednolitej barwie z wzorzystą torebką zieloną. W takim przypadku warto pamiętać o tym, by nie przesadzić z pozostałą częścią stylizacji. Dobrze jest przy takim komplecie postawić np. na klasyczną garsonkę beżową, lub w kolorze szarości.

Jednobarwna stylizacja może być przytłaczająca. Wystarczy jednak sięgnąć po wyróżniające się kolorystycznie akcesoria, by całkowicie zmienić jej wygląd. Uzupełnieniem klasycznej „małej czarnej” może być zarówno torebka biała, żółta, jak i zielona. W takim przypadku trzeba pamiętać o umiejętnym dobieraniu pozostałych dodatków. Dobrze jest w ich wyborze opierać się na tej samej kategorii kolorów- barwach ciepłych lub zimnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*