Stylizacja na randkę – jakie dodatki będą pasować?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy wybieramy się na randkę, bardzo zależy nam na tym, aby podczas jej trwania prezentować się jak najlepiej. Powodem tego jest przede wszystkim chęć zrobienia na drugiej stronie dobrego wrażenia, a co za tym idzie doprowadzenia do kolejnych spotkań i rozwijania znajomości. Poza samym zachowaniem w trakcie spotkania istotnym jest również to, jak wyglądamy. W tym artykule powiemy sobie o tym, jak stworzyć idealną stylizację na randkę oraz jakie dodatki pozwolą podkreślić jej wyjątkowość. 

Czym należy się kierować podczas kompletowania outfitu na randkę? 

Po pierwsze pamiętajmy o tym, że w wybranej przez nas stylizacji powinniśmy czuć się przede wszystkim dobrze. Ponadto najlepiej by było, gdyby odpowiadała ona naszemu stylowi. Dlaczego to takie ważne? Mianowicie dlatego, że podczas randki powinniśmy być sobą, bo tylko wtedy będziemy mogli budować prawdziwą i szczerą relację. Nawiązując jednak do tematu samej stylizacji, to warto rozpocząć od jej bazy, czyli np. sukienki czy spodni i bluzki, a dopiero na dalszym etapie dobierać dodatki. Wyżej wspomnianą możemy ozdobić naszyjnikiem, kolczykami czy bransoletką. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzić z ilością założonych na siebie elementów. 

Kolejną ważną kwestią w tworzeniu stylizacji na randkę, jest odpowiednie zestawienie ze sobą butów i torebki. Jeżeli nie dysponujemy odpowiednią torebką, zawsze możemy dokonać jej zakupu przed planowanym spotkaniem np. tu https://www.edibazzar.pl/Torebki-damskie. Pamiętajmy jednak o tym, że powinna ona pasować do obuwia zarówno pod względem stylu jak i kolorystyki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*