Jaką lampę wybrać do utwardzania paznokci?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Manicure hybrydowy od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych kobiet, które uwielbiają mieć piękne paznokcie, a nie chcą spędzać dużej ilości czasu na malowaniu paznokci oraz ich stylizacji. Manicure hybrydowy cechuje się bardzo długą wytrzymałością bez konieczności poprawek, nie niszczy płytki paznokciowej oraz pozwala na uzyskanie dowolnych stylizacji.

Coraz więcej osób decyduje się na samodzielne wykonywanie manicure hybrydowego dla siebie w domowym zaciszu. O ile pozna się kilka zasad poprawnego manicure hybrydowego (dotyczących techniki oraz higieny pracy) i zainwestuje się w odpowiedni sprzęt, nie jest to zadanie bardzo trudne. Wymaga odrobiny wprawy oraz mniej lub bardziej profesjonalnych przyrządów.

Jednym z najważniejszych zakupów do robienia paznokci hybrydowych jest zakup odpowiedniej lampy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli lamp do utwardzania paznokci z różnymi dodatkowymi funkcjami oraz z różnych półek cenowych. Najbardziej popularne są lampy ultrafioletowe, które są stosunkowo tanie (można je zakupić już w granicach kilkudziesięciu złotych). Idealnie sprawdzą się na początek przygody z manicure hybrydowym. Dobrze utwardzają lakiery i pozwalają na uzyskanie efektywnego manicure. Drugim rodzajem popularnych lamp do paznokci są lampy LED, które są trochę droższą alternatywą lamp UV. Ich zaletą jest natomiast krótszy czas naświetlania, co zdecydowanie przekłada się na tempo pracy oraz czas wykonywania hybrydy.

Sprawdź ofertę sklepu Profryzjer, gdzie znajdziesz profesjonalne akcesoria do stylizacji paznokci oraz kosmetyki dla fryzjerów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*