Jak zorganizować wieczór kawalerski dla najlepszego przyjaciela?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wieczór kawalerski to tradycja poprzedzająca ślub każdego mężczyzny. Zazwyczaj organizowany jest przez najbliższych krewnych i przyjaciół pana młodego. Jak zorganizować wieczór kawalerski i o czym należy pomyśleć, by przedślubna impreza była udana?

Wynajęcie przestrzeni

Organizację wieczoru kawalerskiego dla bliskiej nam osoby powinniśmy rozpocząć od wyboru lokalizacji. Rezerwacji na wynajem lokali — takich jak restauracje czy puby — należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Miejsce warto dostosować do ilości osób, jaka będzie uczestniczyć w imprezie. Na wieczór w kameralnym gronie świetnie sprawdzi się na przykład domek w górach czy niewielki bar, zaś przy dużej ilości gości konieczna będzie rezerwacja sali bankietowej. Jeśli chcemy zrobić panu młodemu niespodziankę i nie obarczać go dodatkowymi wydatkami przed ślubem, koszty wynajmu możemy podzielić między uczestników imprezy lub pokryć z własnych środków. Gdy znajdziemy już odpowiednią lokalizację, warto zastanowić się nad tym, jaki prezent na wieczór kawalerski będzie najlepszy dla naszego przyjaciela.

Odpowiedni prezent

Przy okazji wesela goście zwykle wręczają podarunki parze młodej, jednak istnieje również zwyczaj przygotowywania upominków na wieczory panieńskie i kawalerskie. Jaki prezent dla chłopaka sprawi największą radość panu młodemu? Warto podarować coś, co będzie symbolizowało zmianę stanu cywilnego. Dobrym pomysłem mogą być na przykład humorystyczne koszulki z zabawnym nadrukiem. Trafnym podarunkiem są także akcesoria do spożywania alkoholu takie jak zestaw eleganckich kieliszków czy zdobiona karafka. Jeśli chcemy przygotować prezent o praktycznym zastosowaniu, możemy również kupić przyjacielowi grę karcianą dedykowaną na wieczór kawalerski. Dzięki temu zapewnimy gościom imprezy rozrywkę a panu młodemu ciekawą pamiątkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*