Jak dopasować kolor sznurówek do obuwia?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sznurówki to nieodłączny element obuwia różnego rodzaju. Znajdziemy je zarówno w tych bardziej eleganckich modelach, jak i w butach sportowych i mniej formalnych. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że mogą pełnić one nie tylko rolę funkcjonalną ale i estetyczną. Warto od czasu do czasu nieco poeksperymentować z wyglądem i wprowadzić kilka zmian. Jak odpowiednio dobrać kolor sznurówek do butów?

Zachowawczo i uniwersalnie

Zawsze warto skorzystać z klasycznych i uniwersalnych rozwiązań, które sprawdzą się w przypadku większości osób. Sięgajmy po sznurówki w takim kolorze, jaki posiada obuwie. Uzyskamy wtedy spójny i estetyczny efekt. W przypadku eleganckich butów możemy lekko bawić się zbliżonymi do siebie odcieniami, lub zestawiać barwy, które dobrze się razem prezentują. Do brązowych butów można więc dobrać sznurówki granatowe, czarne i ciemnoszare. Najwięcej możliwości zapewnia nam białe obuwie. Właściwie każdy kolor sznurówek będzie wyglądał na nim znakomicie.

Ciekawą opcją są te w pastelowych odcieniach błękitu, fioletu i różu – przypadną one do gustu zwłaszcza paniom. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie ku temu, by postawić na kompozycje stworzone na zasadzie kontrastu. Czarne buty będą wyglądały wprost elektryzująco i zyskają zupełnie nowego charakteru, gdy zawiążemy je przy pomocy sznurowadeł w neonowych kolorach. Dokonując wyboru, kierujmy się przede wszystkim naszym gustem. Różnorodne sznurówki wysokiej jakości znajdziemy między innymi na stronie internetowej https://lifewithoutlaces.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*