Hotel na wodzie

Hotel na wodzie

Źródło: Andrea Piacquadio/Pexels

Hobby - podróże - sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Katamaran jest szczególnym gatunkiem jachtu, gdyż jest to okręt dwukadłubowy, inaczej niż w przypadku większości regularnych jednostek. Sam ten fakt pozwala uczynić z niego luksusowe miejsce, które nie dość, że oferuje więcej miejsca na pokładzie i pod pokładem, to jeszcze wyposażony jest w sposób, który w żaden sposób nie czyni go gorszym od najlepszych i najdroższych hoteli. Z tego samego powodu spełni nasze wymagania zarówno pod względem wygody, jak i atrakcji turystycznych zaplanowanych na czas rejsu.

Najnowsze wyposażenie na pokładzie

Czarter jachtów, a w szczególności katamaranów, to równocześnie bezpieczne przedsięwzięcie. Mamy bowiem do czynienia z nowoczesną technologią, która nie tylko ułatwi żeglugę, ale również uchroni nas przed nieprzyjemnościami czy niebezpieczeństwem związanym z warunkami atmosferycznymi czy zdradliwymi wodami. Wszystko dzięki takim udogodnieniom, jak prędkościomierz, wysokościomierz i głębokościomierz. Pokład jest również wyposażony w specjalistyczny system GPS, a nawet autopilota.

Warto zaznaczyć, że pływanie katamaranem, w przeciwieństwie do normalnych jachtów, wiąże się z tym, że kajuty nie są tak klaustrofobiczne, ale lepiej doświetlone, a ponadto elektryka pokładowa i duża ilość miejsca pozwalają spędzać czas na wiele różnych sposobów podczas rejsu. Nieważne czy decydujemy się na czarter jachtów na Seszelach, czy w jakimś innym miejscu, wybierając katamaran otrzymujemy wstęp na jednostkę pływającą, która spełni wszelkie nasze oczekiwania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*