Gdzie na narty do Francji?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się na wakacje w góry warto wziąć pod uwagę głównie dwie europejskie lokacje, do których należą Francja i Włochy. Francja w ostatnim czasie staje się coraz popularniejszym miejscem i przede wszystkim coraz tańszym, dlatego też branża turystyczna proponuje wiele ofert realizowanych regionach tego państwa.

Przede wszystkim Francja kusi setkami zróżnicowanych pod względem trudności tras oraz gwarancją optymalnej pogody i śniegu. Nie będzie również problemu ze znalezieniem hotelu, który odpowiadać będzie naszym indywidualnym preferencjom. Oczywiście, im więcej oczekiwań odnośnie miejsca zakwaterowania – na przykład w postaci basenu, sauny czy innych usług odnowy biologicznej – tym większa cena. Jednakże śledząc regularnie strony biur podróży możemy natrafić na atrakcyjne promocje, zwłaszcza w okresie wiosenno-jesiennym. To wiąże się z kolejną przydatną radą w znalezieniu przystępnej i interesującej oferty – mianowicie wykupowanie wyjazdów na narty w tym czasie jest dużo tańsze oraz przedstawia nam szerszy wybór. W przypadku, gdy zamierzamy wyjechać większą grupą, tym bardziej powinniśmy zrobić to przynajmniej pół roku wcześniej, gdyż wtedy będziemy mieli pewność znalezienia tylu wolnych miejsc.

Jednym z aktualnie najpopularniejszych i najbardziej popularnych lokacji we Francji jest Vars narty w tym ośrodku zapewnią nam ogromną satysfakcję, nie tylko dzięki rozbudowanej bazie hotelowej, ale i dzięki atrakcyjnemu krajobrazowi i przyjaznym mieszkańcom. Poza tym, kolejnym ciekawym wyborem jest Sybelles na narty – ośrodek ten położony jest blisko granicy z Włochami, dzięki czemu możemy odwiedzić również wyciągi narciarskie po drugiej granicy. W cały ośrodek wchodzi parę wiosek, w czym każda z nich ma charakterystyczną i unikatowo tożsamość.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*