3D Touch – wydaj książkę z oryginalną okładką

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wyróżnić się w tłumie? Najlepiej oryginalnym ubiorem. Jak natomiast sprawić, by wydawana przez nas książka wyróżniała się wśród innych publikacji na sklepowych półkach? Specjaliści z drukarni cyfrowej https://www.totem.com.pl/ proponują technologię 3D Touch.

3D Touch – okładka dla zmysłów

Mówią, że nie należy oceniać książki po okładce i jest w tym powiedzeniu dużo prawdy. Pamiętajmy jednak, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Jesteśmy wzrokowcami, a nasze oczy wciąż podążają w poszukiwaniu piękna. Przyciągająca wzrok okładka sprawi, że książka może trafić w ręce odbiorcy, który jeszcze chwilę wcześniej nie wiedział nic o jej istnieniu. W jego dłoniach zachwycać zaś może dalej. Tym razem swoją wielowymiarowością i niepowtarzalną fakturą. To wszystko dzięki stosowaniu cyfrowych uszlachetnień. Okładki powlekane są lakierem UV i wielokolorowymi foliami, które skrząc się i błyszcząc, zachęcają do przyjrzenia się im z bliska. Technologia 3D pozwala także na stworzenie tekstury, która będzie wypukła i wyraźnie wyczuwalna w kontakcie z naszą skórą.

Stworzenie takiej unikatowej i jedynej w swoim rodzaju okładki nie jest przy tym procesem czasochłonnym. Nowoczesne maszyny drukarskie ozdabiają, a następnie same utrwalają zdobienia przy pomocy wbudowanych lamp UV. Tak uszlachetniona okładka wygląda nie tylko ekskluzywnie i oryginalnie. Jest też niezwykle trwała, odporna na zabrudzenia i zachlapania. Wszystko dzięki zastosowaniu folii oraz światłoutwardzalnych lakierów najwyższej jakości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*