Co kupić w prezencie na baby shower?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Baby shower jest zwyczajem, który przywędrował do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych. To nic innego jak przyjęcie urządzane z okazji zbliżających się narodzin dziecka, pozwalające na celebrowanie tego wspaniałego wydarzenia w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Wymaga ono od zaproszonych gości podarowania przyszłej matce prezentu. W tej roli doskonale sprawdzają się m.in. pajacyki, czyli ubranka dla niemowląt rozpinane na zamek i okrywające całe ciało – łącznie z rączkami i stópkami. Wyjątkowo piękne modele znajdziemy na https://tuszyte.pl/pol_m_Niemowlak_Pajace-131.html.

Praktyczne podarunki to strzał w dziesiątkę

Idealnymi prezentami z okazji baby shower są wszelkie rzeczy ułatwiające codzienną opiekę nad maluchem. Są to choćby rozmaite ubranka, do których zaliczamy wspomniane już pajacyki, body, śpioszki, spodenki, kurteczki, sweterki, kombinezony, czapeczki czy skarpetki. Przyszłej mamie można też z powodzeniem wręczyć zabawki – najlepiej w postaci grzechotek, kontrastowych książeczek, mat i kostek edukacyjnych, zawieszek nad łóżeczko, sensorycznych piłeczek, maskotek wydających przyjemne dźwięki, mini instrumentów muzycznych, prostych klocków i gryzaków.

Trzecią kategorię polecanych przedmiotów stanowią nieco bardziej zaawansowane elementy przydatne w trakcie karmienia, usypiania, spacerów czy jazdy autem. Mowa tutaj zwłaszcza o wygodnym krzesełku, termosie, leżaczku typu bujaczek, foteliku samochodowym, wózku spacerowym, kojcu, łóżeczku turystycznym, śpiworku, sterylizatorze do butelek oraz torbie na podręczne akcesoria.

Można też kupić takie rzeczy jak:

– zestaw pieluszek

– niania elektryczna

– kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*