Co wręczyć gościom weselnym?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub połączony z weselem to niezwykle ważny dzień w życiu każdej pary młodej. W trakcie uroczystości sama otrzymuje, ale też wręcza różnego rodzaju upominki zaproszonym gościom. Jest to bowiem doskonały sposób na podziękowanie im za przybycie i wspólne radowanie się podniosłą chwilą. Aby przygotować wyjątkowo atrakcyjne podarunki, warto zaopatrzyć się w personalizowane opakowania papierowe oraz etykiety. Można je zamówić na https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/.

Prezenty klasyczne i nieco bardziej oryginalne

Obecnie popularnym prezentem wręczanym gościom weselnym jest miód pszczeli w dekoracyjnym słoiczku z dodatkiem płatków róż lub malin. Powinien być opatrzony etykietą z wypisanymi imionami pary młodej i dokładną datą zawarcia związku małżeńskiego. Sporym powodzeniem cieszą się też inne słodkości – choćby w postaci pralinek, muffinek, pierniczków, migdałów zatopionych w lukrze, makaroników, czekoladek, a nawet lizaków.

Oczywiście każda z wymienionych pyszności musi znajdować się w opakowaniu z dedykowanym napisem, ewentualnie zdjęciem pana i panny młodej. Można tez z powodzeniem zdecydować się na wręczenie wybranego alkoholu w wersji mini, czyli małej buteleczce 100 ml. W tej roli świetni sprawdzi się zwłaszcza szampan, prosecco, nalewka, brandy lub koniak. 

Do innych ciekawych propozycji można zaliczyć:

– magnesy na lodówkę

– figurki przedstawiające aniołki, serduszka, słoniki itp.

– bukieciki wykonane z aromatycznej lawendy (może być włożona do woreczka lub buteleczki)

– świece zapachowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*