Telebim, jako skuteczny nośnik reklamy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ulega wątpliwości, że reklama jest dźwignią handlu i każda licząca się firma musi się zdecydować na jej konkretną formę zdecydować. Ciekawym i stosunkowo nowatorskim rozwiązaniem w marketingu są, wyświetlające się  reklamy, ekrany zewnętrzne typu LED. Dlaczego warto w nie zainwestować i zdecydować się na właśnie taką formę promocji swojej spółki? We wskazanym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości z tym związane.

Jakie reklamy najbardziej przykuwają uwagę?

Jednym z warunków efektywności danej reklamy jest jej zdolność do utkwienia w pamięci potencjalnego klienta. Bez wątpienia zapewniają to intensywne kolorystycznie i żywo wyglądające obrazy wyświetlane przez ekrany typu LED. Jakie są jednak ich podstawowe zalety? Po pierwsze, reklama taka może emitować światło o sile nawet 500 lumenów na m2, co wpływa na jej doskonałą widoczność nawet przy złych warunkach atmosferycznych. Po drugie, ekrany typu LED mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Po trzecie, tak wyświetlana reklama może być bardzo łatwo i szybko dostosowywana do aktualnych warunków panujących na rynku. Po czwarte, ekrany typu LED są bardzo energooszczędne, co sprawia, iż inwestor ponosi prawie wyłącznie koszty ich dzierżawy.

Osobnym tematem jest znalezienie profesjonalnej firmy, która zajmuje się tą formą reklamy. Na rynku z roku na rok pojawiają się co prawda nowe przedsiębiorstwa, ale tylko nieliczne mają odpowiednie doświadczenie oraz atrakcyjne zaplecze technologiczne do zaoferowania. Wedle rekomendacji dużej ilości ekspertów w tej branży, można zdecydować się na firmę TDC Polska, która na przestrzeni ostatnich lat zrealizowała wiele tego typu projektów w naszym kraju, jak i poza jego granicami.

Spośród przykładowych realizacji można wymienić między innymi ścianę wideo LED o powierzchni blisko 36 m2 zamontowaną w hotelu At Six w Sztokholmie w Szwecji, czy też telebim LED o powierzchni około 160 m2 wykorzystywany na torze wioślarskim Malta w Poznaniu. Więcej o właściwościach i specyfikacji produktów, oferowanych przez TDC Polska, jak i informacji na temat telebimów typu LED zapoznać się na stronie internetowej http://tdcpolska.pl/ekrany-led-telebim.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*