Spersonalizowany prezent dla szefa – czy to dobry pomysł?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezenty dla szefa to zawsze ciężki wybór, nikt nie chce się skompromitować, ale też nie do końca znamy preferencje osoby z którą spotykamy się tylko w pracy. Prezent jednak wypada kupić i warto się poważnie nad nim zastanowić zanim go wręczymy. Klasyczne prezenty to idealny pomysł na obdarowanie szefa, jednak jeżeli wiemy, że ma on poczucie humoru – możemy także zaszaleć i wręczyć coś zabawnego.

Spersonalizowane prezenty

Jest to coraz bardziej popularna część prezentów, personalizacja sprawia, że stają się one unikatowe. Jednym z najlepszych rozwiązań jako prezent dla szefa jest zakup pióra z grawerem inicjałów szefa lub nawet pełnego imienia i nazwiska. Pióro jest zawsze dobrym rozwiązaniem, jednak bardzo klasycznym i częstym.

Spersonalizowany portfel wykonany z skóry może bardzo ucieszyć szefa, szczególnie jeśli zobaczy na nim swoje inicjały. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent, podobnie jak i pokrowiec na paszport z tymi samymi inicjałami. Jeżeli szef lubi trunki wysokoprocentowe – warto zainwestować w karafkę z grawerem z okazji danych urodzin bądź innej okazji.

Odchodząc od prezentów, które mają pozostać jako pamiątka – warto zwrócić uwagę na spersonalizowane zestawy. Na przykład zestaw kilku rodzajów miodów w drewnianej skrzynce opisanej bezpośrednio dla naszego szefa. Jest to nie tylko smakołyk, ale skrzynka może służyć do przechowania i uzupełniania o kolejne słoiczki. Skrzynkę taką możemy wręczyć wypełnioną nie tylko miodem, ale i dobrymi winami. Wcześniej jednak należy się zorientować jakie rodzaje alkoholu szef lubi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*