Rodzaje łóżek do sypialni – jakie wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Meble do sypialni to bardzo osobisty wybór. Może to być pierwsza rzecz, którą widzisz po przebudzeniu i ostatnia rzecz, którą widzisz przed pójściem do łóżka. Sypialnia to miejsce, w którym się relaksujesz, odprężasz i cieszysz się wolnym czasem.

Dobre łóżko jest niezbędne do dobrego snu. Wygodne łóżko pomoże Ci zasnąć szybciej, spać głębiej i obudzić się mniej zmęczonym.

Łóżka tapicerowane

Przytulny, pluszowy obszar do odpoczynku głowy jest zawsze miło mieć. Łóżka tapicerowane oferują to dzięki wyściełanej płycie czołowej i siedzeniom w stylu łóżka dziennego. Są one świetne dla mniejszych przestrzeni i mogą ładnie pasować do narożników lub wnęk.

Łóżka z platformą 

Te rodzaje łóżek są wykonane z ramami, które siedzą bezpośrednio na podłodze bez sprężyny pudełkowej lub systemu wsparcia materaca pod nimi. Dzięki temu są łatwe do przenoszenia i bardziej przystępne niż inne rodzaje łóżek.

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe są doskonałym wyborem dla sypialni dziecięcych, ponieważ pozwalają dzieciom spać blisko siebie, nie zajmując zbyt wiele miejsca w samej sypialni. Zapewniają również miejsce do przechowywania pod spodem, gdzie dzieci mogą przechowywać zabawki, ubrania i inne przedmioty, które chcą mieć pod ręką, ale poza zasięgiem wzroku, gdy nie są potrzebne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*