Jakie są rodzaje lamp sufitowych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje kilka rodzajów lamp sufitowych, które można wybrać.

Plafon sufitowy

Są to najczęstsze rodzaje lamp sufitowych, a także najłatwiejsze w montażu. Posiadają hak, który jest przymocowany do łańcucha, który następnie jest zawieszony na suficie. Oznacza to, że nie ma potrzeby okablowania lub połączeń elektrycznych, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce je wykorzystać w swoim domu.

Jeśli szukasz odpowiedniego produktu dla siebie, to koniecznie sprawdź witrynę: https://novalamp.pl/lampy-sufitowe/plafony/plafony-nowoczesne.

Lampy sufitowe wiszące

Są one podobne do żyrandoli, ale bez podstawy lub łodygi. Zamiast tego mają hak lub drut, który pozwala na powieszenie ich w dowolnym miejscu na suficie lub nad stołem lub biurkiem. Znajdziesz ten typ lampy w restauracjach i hotelach, ponieważ zapewniają one mnóstwo światła, a jednocześnie sprawiają, że eleganckie oświadczenie w tym samym czasie.

Lampy sufitowe Flush Mount

Są one bardzo popularne w domach, ponieważ wyglądają świetnie i zajmują bardzo mało miejsca w pokoju. Jednak wymagają one trochę okablowania, jak również instalacji przez eksperta, więc upewnij się, że zatrudniasz kogoś, kto wie, jak zrobić tego rodzaju pracę przed zainstalowaniem tych lamp.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*