Prysznic lub wanna – plusy i minusy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łazienka jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w każdym domu, dlatego ważnym jest, aby była zaopatrzona we wszystkie, ułatwiające codzienne życie, elementy. Kiedy urządzamy swoją łazienkę od podstaw musimy zdecydować czy wolimy zainstalować w niej wannę czy kabinę prysznicową, bowiem na oba elementy często brakuje miejsca. Które rozwiązanie będzie bardziej optymalne?

Kabina prysznicowa

W dzisiejszych, zabieganych czasach szybki prysznic z rana to jedyne na co możemy sobie pozwolić. Wygodna i szczelna kabina pozwoli nam zachować czystość w łazience oraz w pełni się zrelaksować. Do dyspozycji mamy nowoczesne kabiny o różnych kształtach brodzików, dlatego łatwo można dostosować je do wybranego designu oraz kształtu pomieszczenia. Oczywiście instalując prysznic nie będziemy mogli sobie pozwolić na długie wylegiwanie się w kąpieli, co dla wielu osób jest kluczowym elementem dnia. Jednak często zdarza się, że nawet osoby posiadające wannę i tak nie korzystają z niej zbyt często.

Wanna

Tego typu armatura łazienkowa to dla osób nieposiadających odpowiedniej ilości miejsca prawdziwy luksus. Z tego powodu jeśli nasza łazienka jest na tyle duża, że pomieści wannę warto zastanowić się nad jej instalacją. Obecnie można dokupić wiele przydatnych akcesoriów, takich jak hydromasaż. Nieco droższe są wanny, które ten gadżet maja już zainstalowany, warto po nie sięgnąć jeśli tylko środki nam na to pozwalają. Kolejnym plusem wanny jest to, że można ją ogrodzić kabiną, a tym samym może nam służyć również jako prysznic.

Wybór należy do Ciebie.

Bogaty wybór kabin prysznicowych oraz wanien z hydromasażem znajdziesz na przykład w sklepie online – Adare.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*