Pomysłowe ozdoby na ścianę – do pokoju dziecięcego, jak i salonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pokój dziecięcy i salon to dwa najważniejsze pomieszczenia w domu. Powinny być urządzone zgodnie z Twoim gustem i stylem, ale także potrzebami dzieci. Jeśli masz małe dzieci, to musisz mieć w ich pokoju dużo zabawek, aby mogły się nimi bawić. Jednocześnie trzeba będzie udekorować salon jakimiś ciekawymi elementami, aby wyglądał ładnie i zapraszał gości.

Oto kilka pomysłów na dekoracje ścienne, które pomogą Ci sprawić, że Twój dom będzie wyglądał wspaniale:

Dla pokoi dziecięcych:

Naklejki ścienne 

Są świetne, ponieważ są łatwe do umieszczenia na ścianach i można je łatwo usunąć, jeśli chcesz, aby zniknęły. Takie naklejki znaleźć można m.in. pod adresem sklepu https://naklej-to.pl/ we wszystkich kształtach i rozmiarach, więc możesz nabyć coś odpowiedniego dla pokoju dziecka.

Obrazy ścienne

Są one dostępne w wielu odmianach, ale wszystkie wyglądają świetnie na ścianach, zwłaszcza jeśli zawierają jakieś postacie z jednego z ulubionych filmów lub kreskówek Twojego dziecka! Obrazy ścienne są również doskonałym sposobem na spersonalizowanie pokoju dziecka, co może uczynić go bardziej zachęcającym dla gości. Możesz znaleźć obrazy ścienne we wszystkich rodzajach stylów i tematów, więc na pewno będzie coś, co przemówi do Ciebie.

Lustra

Lustro to nie tylko doskonały sposób na udekorowanie ścian w salonie, ale także na zwiększenie jego wielkości. Lustra mogą być używane do tworzenia iluzji przestrzeni w małych pomieszczeniach lub nawet sprawiają, że wyglądają na większe niż są. Lustra są również świetnymi elementami dekoracyjnymi, które mogą uzupełnić każdy schemat kolorów i styl, który wybierzesz dla swojego projektu aranżacji wnętrza domu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*