Kto może nam pomóc w przypadku problemów z długami?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długi, których nie można spłacić to ogromny problem wielu Polaków. Zaciąganie kolejnych pożyczek, zwłaszcza w instytucjach parabankowych, które przeznaczane są na spłatę poprzedniego zadłużenia powodują wpadnięcie w spiralę długów, z której bez pomocy bardzo ciężko się wydostać. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług zespołu profesjonalistów, jakim jest kancelaria oddłużeniowa. Pomogą oni wyjść z długów i przeprowadzą skuteczne oddłużenie.

Jak wygląda proces oddłużenia?

Jest to proces, który ma na celu całkowitą likwidację długów osoby fizycznej lub firmy. Polega on na prawnym umorzeniu należności poprzez ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub opracowaniu planu spłaty, który dzięki restrukturyzacji długu znacząco zmniejszy miesięczne zobowiązania. Kancelaria pomaga również we wstrzymaniu postępowania komorniczego lub windykacyjnego poprzez przygotowywanie odpowiednich pism procesowych, reklamacji, zażaleń i sprzeciwów w imieniu klienta. Reprezentuje również dłużnika przed wierzycielami i prowadzi z nimi negocjacje mające na celu dojście do porozumienia i np. rozłożenie długu na możliwe do spłaty raty. Wszystkie działania konsultowane są z klientem i na każdym etapie współpracy jest on informowany o postępie działań.

Skorzystanie z fachowej pomocy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie radzą sobie z sytuacją, w której się znalazły i potrzebują rzetelnych i skutecznych porad. Proces oddłużania przeprowadzany jest w oparciu o przepisy i mechanizmy prawa, które można wykorzystać w takim postępowaniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*