Jaką metodą można wykonać bezpieczny lifting powiek?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

On ciągle patrzy w Twoje oczy z taką samą miłością a Ty patrząc w lustro chciałabyś zatrzymać uciekający czas. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i nie musi Cię to już dłużej zajmować. Obecna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, dla których ważne jest dobre samopoczucie i komfort.

Laserowy cud

W pełni bezpiecznym zabiegiem, który nie przysporzy bólu jest laserowy lifting powiek. Metoda nieinwazyjna i w odróżnieniu do blefaroplastyki-  chirurgicznej korekcji powiek -nie wymagająca ingerencji skalpela. Polega ona na pozbywaniu się powierzchniowych warstw naskórka za pomocą specjalnego lasera używanego w dermatologii. Zabieg  ten ma na celu rekonstrukcję włókien kolagenowych.

Satysfakcjonujący efekt

Najważniejsze jest dobre samopoczucie oraz szybki i widoczny efekt. Laserowy lifting daje go już tydzień po zabiegu. Dobry specjalista, którego można znaleźć na stronie https://proderma-clinique.pl zapewni Ci ten komfort. Skóra wokół oczu nabierze sprężystości – będzie też gładka jak dawniej. Kurze łapki ulegną znacznej redukcji. Zadbaj o siebie i nie pozwól, żeby bezlitosny czas Cię dogonił!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*