Jak poprawić stan swojej sylwetki?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie jest tajemnicą, że nadwaga może prowadzić do licznych problemów zdrowotnych, ale może również wziąć żniwo na obrazie ciała. Jeśli chcesz schudnąć i poprawić swój ogólny stan zdrowia, pierwszym krokiem jest znalezienie programu fitness, który działa najlepiej dla Ciebie.

Jeśli dopiero zaczynasz, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dojść do formy:

Trener osobisty

Znajdź osobistego trenera, który ma doświadczenie w pracy z twoim obecnym poziomem sprawności. Dobry trener pomoże Ci pozbyć się zgadywania na temat ćwiczeń, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na osiąganiu wyników.

Realistyczne cele

Wyznacz sobie realistyczne cele, dostosowane do Twojego stylu życia. Jeśli chcesz schudnąć, ale nie interesuje Cię bieganie w maratonach, nie zapisuj się na program treningowy do ultramaratonu! Zamiast tego, spróbuj wyznaczyć mniejsze cele po drodze – na przykład, biegnij kilka kilometrów bez zatrzymywania się lub spaceruj 10 minut bez zatrzymywania się raz dziennie.

Nie porównuj się

Unikaj porównywania się do innych ludzi na siłowni lub w mieście, którzy wydają się być w lepszej formie niż ty. Zamiast ciągle porównywać się z innymi, skup się na ulepszaniu siebie.

Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty, to trener indywidualny Warszawa, jest miastem, w którym znajdziesz ich bardzo wielu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*