Jak ozdobić białą ścianę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biel to najczęściej wybierany kolor do pomalowania wnętrz. Dzięki tej barwie pomieszczenia stają się jaśniejsze i wydają się większe. Puste ściany sprawiają jednak, że brakuje w nich domowej atmosfery, panuje tu wówczas swego rodzaju chłód. Jeżeli opisany problem dotyczy naszego mieszkania, powinniśmy czym prędzej wprowadzić w nim zmiany. Oto pomysły na ozdobienie białych ścian.

Tanio i kreatywnie

Na rynku wnętrzarskim dostępnych jest wiele niedrogich i pomysłowych możliwości udekorowania ścian. Wśród nich coraz większą popularność zdobywają przeróżne naklejki, których jakość i wytrzymałość są porównywalne do tradycyjnych tapet. Znajdują one zastosowanie w pomieszczeniach każdego rodzaju, od sypialni, przez salon, po pokój dziecięcy. Inną, równie ciekawą propozycją, są plakaty na ścianę. Nie mówimy tu oczywiście o papierowych plakatach formatu A4, które niegdyś były dołączane do młodzieżowych czasopism. Dziś zamiast nich w naszych domach w formie plakatu mogą zawisnąć dzieła sztuki lub profesjonalne fotografie o wysokiej rozdzielczości. Bez problemu zamówimy je online.

Klasycznie i tradycyjnie

Tak samo jak plakaty w sklepie internetowym kupimy również ramki na zdjęcia, dostępne w najróżniejszych kształtach oraz rozmiarach. To kolejna propozycja ozdoby na białą ścianę. Możemy w nich umieścić fotografie upamiętniające rodzinne uroczystości lub wakacyjne wyjazdy. Jeżeli mamy smykałkę do robienia zdjęć, zorganizujmy specjalną sesję w celu ozdobienia ściany w naszym salonie czy sypialni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*