Co możemy zrobić, aby nasze włosy były proste na dłuższy czas?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele sposobów, aby utrzymać proste i zdrowe włosy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć jest to, że utrzymanie prostych włosów nie jest jednorazową pracą. Będziesz musiała dbać o swoje włosy każdego dnia i przestrzegać odpowiedniej rutyny, aby uzyskać wygląd, który chcesz.

Zabiegi prostowania włosów są obecnie bardzo popularne, ale zanim zdecydujesz się na ich użycie, powinnaś upewnić się, że są one bezpieczne dla Twojego rodzaju włosów. Jeśli masz kręcone lub falowane włosy i chciałabyś je wyprostować, powinnaś rozważyć poddanie się zabiegom keratynowym lub brazylijskiemu wydmuchiwaniu.

Uważaj na swój typ włosa

Jeżeli masz cienkie włosy, powinnaś stosować produkty termoochronne przed prostowaniem włosów, ponieważ mogą one spowodować uszkodzenia, jeżeli są stosowane bez żadnej ochrony. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoje włosy łatwo ulegają uszkodzeniom.

Używaj dobrej prostownicy

Należy również upewnić się, że prostownica, którą używasz ma kryształy turmalinowe, ponieważ pomagają one zmniejszyć puszenie się włosów, jednocześnie zwiększając jego połysk i łatwość zarządzania, jak również.

Dokładnie spłucz głowę po prostowaniu włosów

Ważne jest, abyś myjąc włosy po użyciu prostownicy, dokładnie spłukała je czystą wodą, aby nie pozostały na nich żadne pozostałości, które z czasem mogłyby uszkodzić Twoje pasma.

Wspomóż się nanoplastią

Jest to produkt, który przy odpowiednim zastosowaniu może utrzymać Twoje włosy proste nawet do 12 miesięcy. Zabieg ten jest bezpieczny i nie inwazyjny dla Twoich włosów. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem preparatu na kręcone to warto zajrzeć na stronę https://amazonflowers.pl/k/sklep/zabiegi-prostujace/nanoplastia-wlosow/, która oferuję rożne wersje tego produktu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*