Szkolenie ISO 27001 – dla kogo jest przeznaczone?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

ISO 27001 to międzynarodowa norma dotycząca zarządzania bezpieczeństwem informacji. Zawiera ona wytyczne dotyczące zarządzania ryzykiem związanym z bezpieczeństwem informacji. Jeśli poważnie myślisz o przeniesieniu swojego biznesu na wyższy poziom i chcesz mieć pewność, że chronisz aktywa swojej firmy, szkolenie ISO 27001 jest koniecznością.
Dla kogo jest przeznaczone szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce wdrożyć lub utrzymać System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISMS) oparty na ISO 27001. Jest ono odpowiednie dla pracowników wszystkich szczebli, od kadry zarządzającej i IT po specjalistów ds. bezpieczeństwa. Szkolenie jest również odpowiednie dla osób, które chcą stosować normę ISO 27001 w swojej działalności, ale nie są do tego zobowiązane przez prawo lub przepisy. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze systemu ISMS, kurs ten może pomóc w jego wdrożeniu w oparciu o ISO 27001. Możesz się na niego zapisać na stronie https://gcsquality.pl/szkolenia/auditor-wewnetrzny-iso-270012017/.

Jakie tematy obejmuje szkolenie?

Obejmuje on wszystkie główne elementy normy, od zarządzania ryzykiem po reagowanie na incydenty. Wyjaśnia korzyści płynące z ISO 27001, takie jak możliwość wykazania, że organizacja poważnie traktuje bezpieczeństwo informacji i jest zaangażowana w ich ochronę. Omówiono również wymagania każdego elementu normy ISO 27001, aby można było zdecydować, czy są one istotne dla Państwa firmy. Jeśli nie są, kurs pomaga zidentyfikować alternatywne sposoby osiągnięcia podobnych rezultatów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*