Ekologiczne gadżety firmowe

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach coraz więcej firm decyduje się zmienić dotychczasowe gadżety oferowane klientom na bardziej ekologiczne. Troska o przyrodę i środowisko oraz wyraźne trendy pro-ekologiczne sprawiają, że plastikowe gadżety schodzą na dalszy plan, a ich miejsce zajmują drobiazgi w pełni przyjazne naturze. Jakie ciekawe pomysły na takie gadżety można znaleźć u ich producentów?

Torby bawełniane – praktyczne, ekologiczne, wpadające w oko

Zdecydowany numer jeden wśród pomysłów na ekologiczne gadżety firmowe stanowią wielorazowe torby bawełniane. Ich głównym atutem jest częste używanie takich toreb w miejscach publicznych, dzięki czemu odpowiednio naniesiony na ich powierzchnię nadruk, logo firmy czy adres strony internetowej wpada w oko wielu ludziom. Tego rodzaju torby szyte na zamówienie można wzbogacić o najprzeróżniejsze, firmowe nadruki. Im lepszy kolor, tekst i wyrazistość napisu, tym lepsze efekty reklamowe. Na https://giftmore.pl/torby-bawelniane/ można sprawdzić przykład takiej oferty.

Worko-plecaki, fartuchy, kapelusze i t-shirty

Innymi interesującymi pomysłami na eko gadżety mogą być praktyczne worko-plecaki, które oferowane dzieciom klientów stają się dosłownie „żywą reklamą” i mogą być wykorzystywane do noszenia do przedszkola, zerówki czy na szkolne wycieczki. Ciekawie sprawdzają się także oryginalne fartuchy kuchenne wykonane z bawełny z nadrukiem reklamowym, t-shirty na różne okazje, a nawet modne kapelusze słomkowe. Same kapelusze są dzisiaj chętnie wybierane jako plażowe nakrycie głowy, a urozmaicenie ich paska ciekawym nadrukiem reklamowym przyciąga uwagę i staje się pomysłową reklamą firmy, biura czy sklepu internetowego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*