Kim jesteśmy?

Zespół serwisu Na-Tapecie.pl tworzą osoby interesujące się prezentowaną na stronie tematyką. Postanowiliśmy połączyć różne tematy tak, by stworzyć ciekawy portal, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentujemy artykuły z zakresu budownictwa, wystroju wnętrz, ogrodnictwa, biznesu i finansów, przemysłu, techniki, podróży i innego rodzaju hobby, medycyny, zdrowia i stylu życia. Zależy nam na nietuzinkowości, więc dobieramy materiały tak, by poruszały wymienione tematy w jak najszerszym stopniu.

Naszym celem jest dotarcie do czytelnika i zainteresowanie go tak, by mógł poszerzyć swoje horyzonty nie tylko w tych tematach, które interesowały go już wcześniej. Chcemy zaszczepić u tych, którzy odwiedzają nasz portal miłość do wiedzy jako takiej, gdyż w dzisiejszych czasach posiadanie ogólnej znajomości w wielu dziedzinach bardzo się przydaje.

Nasz portal jest młody i prężnie się rozwija. Z zapałem zamieszczany tu nowe artykuły i szukamy kolejnych tematów, o których wiedzą moglibyśmy dzielić się z czytelnikami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.